صفحه اصلی > استایل زنانه و گوناگون : بهترین استایل پاییزی زنانه در روز های بارانی

بهترین استایل پاییزی زنانه در روز های بارانی

بهترین استایل پائیزی روزهای بارانی

برای داشتن یک استایل پاییزی، آیتم های متنوعی وجود دارند. لباس های پاییزی در دسته بندی های مختلفی قرار می گیرند. پالتو، بارانی، کاپشن، پافر، وست، کت و… مهم ترین لباس های مناسب برای پاییز به خصوص برای روز های بارانی می باشند.

برای این که بتوانید مناسب ترین و بهترین استایل پاییزی را از ترکیب آیتم های متناسب با این فصل، ایجاد نمایید، لازم است نکاتی را در این زمینه بدانید و با اصول شناسایی آیتم ها و لباس های پاییزه آشنا باشید.

استایل پاییزی بارانی

پاییز مانند بهار، چندان ثباتی در دمای شب و روز ندارد. همین مسئله به پوشیدن چند لایه لباس در این فصل قوت می دهد. هم چنین باران های گاه و بیگاه آن، موجب شده اند تا پوشیدن بارانی به یکی از محبوب ترین لباس ها در این فصل تبدیل شود. بارانی از جمله لباس هایی است که با بیش تر آیتم های پاییزی و زمستانی ترکیب می شود. همین طور می توان از آن در پالت رنگی استایل های متفاوتی استفاده نمود. اکسسوری هایی نظیر شال گردن و یا کلاه نیز در کنار آن جذابیت استایل را دو چندان می کنند.

پالتو و بارانی چه تفاوتی دارند؟

بارانی و پالتو هر دو نوع لباس پاییزی به شمار می آیند که برای استایل های متناسب با این فصل مورد استفاده قرار می گیرند. پالتو وظیفه دارند تا از ایجاد احساس سرما جلوگیری کند و تنوع بالایی در طرح و رنگ های آن وجود دارد.

بارانی اما از جنس پارچه هایی تهیه می شود که خاصیت ضد آب دارند و برای استایل پاییزی در روز هایی که بارندگی وجود دارد، مناسب می باشد. به طور معمول یک لایه نازک از موادی هم چون پشم شیشه و یا پارچه های گرم در دوخت و طراحی بارانی استفاده شده است. به همین دلیل بارانی علاوه بر جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت، مانع از ایجاد احساس سرما نیز می شود.

پالتو جزو لباس های پاییزی محسوب می شود که علاوه بر داشتن تنوع بسیار در طرح و رنگ و مدل، در دو نوع کوتاه و بلند در فروشگاه ها عرضه می شوند. البته برای خانم های قد بلند پالتو بلند می تواند گزینه بهتری باشد و به خانم های کوتاه قد توصیه می کنیم که حتما پالتو کوتاه را برای استایل پاییزی خود انتخاب کنند.

کفش مناسبی را برای استایل پاییزی خود انتخاب کنید

یکی از مهم ترین آیتم هایی که باید در زمان ایجاد استایل پاییزی به آن توجه شود، کفش می باشد. از آن جایی که انتخاب کفش از سبک استایل شما نشات می گیرد، بهتر است ابتدا مشخص کنید که استایل انتخاب شده از چه سبکی پیروی می کند.

به طور مثال اگر کاپشن زنانه به تن کرده اید و زیر آن یک بافت یقه اسکی را همراه نموده اید، بهتر است حتما از نیم بوت های اسپرت برای کامل کردن این ست زنانه کمک بگیرید.

شلوار برای استایل پاییزی

بارانی و پالتو زنانه نیز ترکیب جذابی را همراه با بوت های بلند به وجود می آورند. البته اگر پالتو یا بارانی زنانه شما قدی کوتاه دارد و یا از سبک کژوال برخوردار شده است، بهتر است حتما بوت یا نیم این تیپ را با توجه به مدل پوشش بالا تنه انتخاب کنید. بارانی های اسپرت نیز با کفش کتانی لژ دار جذابیت زیادی را در استایل ایجاد می کنند.

شلوار اسکینی را برای استایل روز های بارانی پاییز بپوشید

شلوار زنانه، یکی از اجزا و آیتم های جدایی ناپذیر از استایل به شمار می آید. در گذشته شلوار ها تنها در چند مدل طراحی و دوخته می شدند. این مسئله موجب شده بود تا فرم اندام های متفاوت امکان انتخاب و پوشیدن شلواری مناسب را در استایل خود نداشته باشند. اما امروزه به قدری شلوار زنانه مدل ها و انواع گوناگونی را شامل می شود که غیر ممکن است از میان آن ها برای سلیقه های مختلف، مدل مناسبی وجود نداشته باشد.

حال برای ایجاد کردن یک ست زنانه مخصوص روز های بارانی پاییز، بهتر است به سراغ شلوار های اسکینی و یا حتی لگ ها بروید. از آن جایی که باید برای این سبک استایل حتما از کفش ها، بوت ها و نیم بوت هایی استفاده کنید که ساق دار هستند، بهتر است شلواری جذب را به تن نمایید تا امکان قرار دادن پاچه های شلوار داخل آن ها وجود داشته باشد.

کدام آیتم برای روز های بارانی پاییز مناسب تر است؟

همان طور که پیش تر اشاره کردیم، لباس های مختلفی برای ساخت استایل مناسب روز های بارانی پاییز وجود دارد. مهم ترین آن ها شامل کاپشن ها، پالتو ها، بارانی ها، پافر ها می باشند.

کاپشن ها و پافر ها نیز علاوه بر ایجاد احساس گرما، به طور معمول از جنس پارچه هایی تهیه می شوند که دارای قابلیت ضد آبی بوده و مانع از نفوذ نم و رطوبت می شوند. پافر ها اما با داشتن ظاهری پف دار، فاقد آستین بوده و ممکن است روز هایی که بارنگی شدید است، باعث خیس شدن دست ها و آستین ها شود.

حال اگر تصمیم دارید مناسب ترین این لباس ها را برای داشتن استایل زنانه ای ویژه روز های بارانی انتخاب نموده و تن کنید، بهتر است پیش از هر کاری، حتما سبک استایل خود را تعیین کنید.

به طور مثال در صورتی که برای حضور پیدا کردن در یک موقعیت رسمی و جدی آیتم های مختلف را ترکیب می کنید، بهتر است همراه با بارانی، از بوت های بلند و پاشنه دار استفاده کنید. البته برای سبک استایل های کژوال و یا خیابانی، پوشیدن کاپشن همراه با نیم بوت های اسپرت و یا کفش کتانی ساق دار می تواند ترکیب خیره کننده ای را برای ظاهر شما ایجاد کند.

استایل زنانه پاییزی

برای به تن کردن پالتو و استفاده از آن در تیپ خود، باید به چند مورد حائز اهمیت توجه نمایید. این موارد شامل سبک استایل پاییزی، تناسب مدل پالتو و سبک استایل، کوتاه یا بلند قد بودن پالتو، فرم اندام و شکل بدن.

با مد نظر قرار دادن این موارد، بدون تردید می توانید بهترین انتخاب را از مدل پالتو برای روز های بارانی پاییز داشته باشید. هم چنین استایل بی نظیری را ایجاد خواهید کرد.

آیتم های استایل را هماهنگ انتخاب کنید

از مهم ترین ویژگی هایی که باید یک استایل از آن برخوردار شده باشد، تناسب میان آیتم های مختلف آن می باشد. به طور مثال خرید پالتو، کاپشن، بارانی، پافر و شلوار زنانه کاملا باید مطابق با شکل بدن صورت بگیرد.

اکسسوری ها نیز باید از نظر رنگی با دیگر آیتم ها سازگاری داشته باشند. کراپ، بافت و یا بادی که برای پوشیدن انتخاب می نمایید، لازم است از نظر جنس پارچه نیز تعادل بصری را با دیگر جنس پارچه دیگر آیتم ها برقرار کند.

از این رو توصیه می کنیم حتما نگاهی به محصولات و پوشاک زنانه پاییزی فروشگاه سنسی شاپ بزنید تا با مقایسه و بررسی مدل های مختلف، متناسب ترین و شیک ترین لباس ها را برای استایل پاییزی خود تهیه نمایید.

این فروشگاه ترند ترین و به روز ترین مدل ها را از لباس های پاییزی کنار هم جمع کرده است تا امکان خرید برای سلیقه ها و سبک استایل های متفاوت ایجاد شود.

مهناز ایرانی

من مهناز ایرانی دانشجوی رشته طراحی لباس و علاقه مند به مد ، استایل و موضوعات زیبایی هستم

دیدگاهتان را بنویسید