صفحه اصلی > گوناگون : از این روش ها برای دریافت فالوور رایگان اینستاگرام استفاده نکن!

از این روش ها برای دریافت فالوور رایگان اینستاگرام استفاده نکن!

از این روش ها برای دریافت فالوور رایگان اینستاگرام استفاده نکن!

از این روش ها برای دریافت فالوور رایگان اینستاگرام استفاده نکن!

بدون شک اینستاگرام را می‌توان محبوب‌ترین و کاربردی‌ترین شبکه اجتماعی این روزها دانست؛ تعداد کاربران و مخاطبان بالای این شبکه اجتماعی باعث شده که بسیاری از افراد از این شبکه به عنوان محلی برای کسب و کار خود استفاده کرده و به کسب درآمد بپردازند. کسب درآمد در اینستاگرام به صورت مستقیم به تعداد فالوورها یا مخاطبان وابسته است. به همین منظور افراد از روش‌های مختلفی برای جذب فالوور بیشتر اقدام می‌کنند و به دنبال راه‌هایی برای دریافت فالوور رایگان و شناخت بیشتر پیج خود هستند. روش‌های زیادی برای جذب فالوور به صورت رایگان در این شبکه اجتماعی وجود دارد که در این مقاله به معرفی آن‌ها می‌پردازیم.

آیا برای بالا بردن‌ آمار پیچ باید فالوور اینستاگرام بخریم؟

بسیاری از افراد بر این باور هستند که برای شروع فعالیت کسب و کار خود در اینستاگرام، حتما باید فالوور خریداری کنند. در واقع این افراد اعتقاد دارند که اگر در ابتدا پیج اینستاگرام خود را با تعداد فالوور کم راه‌اندازی کنند نمی‌توانند برای جذب فالوور بیشتر به موفقیت دست پییدا کنند.

این باور غلط بوده و با اجرای یک سری روش‌ها و توجه به برخی نکات، می‌توان فالوور اینستاگرام را بدون نیاز به خرید افزایش داد؛ در واقع با رعایت این نکات خرید فالوور رایگان اینستاگرام انجام داده و می‌توانید در یک مدت زمان مناسب آمار پیج خود را بالا ببرید.

بالا بردن آمار اکسپلور اینستا

فالوورهای خریدنی یا به اصطلاح فیک نه تنها کمکی به رشد پیج نمی‌کنند بلکه آثار مخربی داشته و می‌توانند به کسب و کار شما لطمه وارد کنند. زیرا این فالوورها تنها عدد تعداد مخاطبان پیج را افزایش می‌دهند و تعاملی با پست‌ها و استوری‌ها نداشته و در نتیجه در رشد آمار پیج تأثیری ندارند.

در اینستاگرام هیچ چیز مانند فالوور واقعی نمی‌تواند باعث رشد پیچ و افزایش آمار شود. به همین دلیل بهتر است از روش‌های اصولی به منظور دریافت فالوور رایگان و واقعی استفاده کرده و در یک مدت زمان معقول آمار پیج خود را افزایش دهید.

روش‌ها و اصول دریافت فالوور رایگان اینستاگرام

اگر موفقیت در کسب و کار برای شما اهمیت دارد و می‌خواهید در اینستاگرام شناخته شده و پیج خود را رشد دهید، بهتر است از روش‌های واقعی و اصولی دریافت فالوور رایگان استفاده کنید. در ادامه با مهم‌ترین روش‌ها و اصولی که با رعایت آن‌ها می‌توانید فالوور واقعی و به صورت رایگان در اینستاگرام جذب کنید، آشنا می‌شویم.

جذاب کردن پروفایل

اولین اقدام برای دریافت فالوور رایگان در اینستاگرام، جذاب کردن پروفایل است. پروفایل در هر پیج مانند ویترین مغازه است و در صورتی که از جذابیت کافی برخوردار نباشد، باعث فرار مشتری‌ها می‌شود. با توجه به اینکه اینستاگرام یک شبکه تصویر محور به حساب می‌آید، تصاویر و جذابیت‌های بصری هستند که در این شبکه اجتماعی حرف اول را می‌زنند.

برای موفقیت در این شبکه اجتماعی و جذب مخاطب باید از عکس پروفایل جذاب و خلاقانه استفاده کرده و آن را در پروفایل خود قرار دهید. پروفایل باید به حدی جذاب باشد که در نگاه اول باعث جذب کاربران شده و شرایطی را ایجاد کند که کاربر تمایل به دنبال کردن آن پیدا کند.

استفاده از هشتگ‌ها

یکی از مهم‌ترین ابزارهایی که نقش مهمی در دیده شدن بیشتر پست‌ها در اینستاگرام دارند، هشتگ‌ها هستند. در صورتی که از هشتگ به صورت صحیح و اصولی استفاده شود می‌تواند رشد و پیشرفت کسب و کار را تضمین کند.

یکی از ویژگی‌های اینستاگرام این است که کاربران می‌توانند هشتگ‌ها را فالو کنند و از این طریق بتوانند پست‌های مربوط به هشتگ دلخواه خود را پیگیری و مشاهده کنند. این امر باعث محبوبیت بیشتر هشتگ‌ها و تأثیر بالای آن در جذب و افزایش فالوو پیج‌ها شده است.

برای استفاده از هشتگ به منظور دریافت فالوور رایگان، ابتدا فهرستی از هشتگ‌های مهم و پرطرفدار مربوط به حوزه کاری خود را آماده کنید. برای این کار می‌توانید از ابزار جستجوی اینستاگرام استفاده کنید. ا ان کار متوجه می‌شوید که کدام هشتگ‌ها بیشتر توسط کاربران جستجو شده و چه تعداد پست و عکس به وسیله این هشتگ‌ها نشانه‌گذاری شده است.

تعامل با پیج‌های هم حوزه

یکی از مهم‌ترین روش‌های دریافت و جذب فالوور واقعی رایگان اینستاگرام، تعامل با پیج‌هایی است که از نظر حوزه کاری مشابه شما هستند. فعالیت در اینستاگرام باعث می‌شود که رفته رفته با پیج‌های هم حوزه خود آشنا شوید. در این شرایط کافی است با آن‌ها ارتباط برقرار کرده و از این طریق مخاطب بیشتری جذب کنید.

پیج‌هایی که از نظر حوزه کاری با شما شباهت دارند را فالو کرده و فعالیت‌های آن‌ها را پیگیری کنید. سعی کنید از طریق دایرکت با آن‌ها تماس داشته و در بعضی مواقع با آن‌ها تبادل داشته باشید. تبادل با این پیج‌ها باعث دریافت فالوور رایگان برای پیج شما شده و به رشد کسب و کار کمک می‌کند. این کار باعث می‌شود که در لیست Suggestion آن‌ها قرار گرفته و روز به روز به فالوورهای پیج شما افزوده شود.

تحلیل رفتار کاربران

یکی از اصولی که باعث بهبود کیفیت کار شما در اینستاگرام می‌شود، تحلیل رفتار کاربران است؛ زیرا باعث می‌شود که از کمبودها و نیازهای آن‌ها مطلع شده و برای رفع آن اقدام کنید. اینستاگرام دارای ابزاری به نام insight است که با استفاده از آن می‌توان دریافت که محتواهای تولید شده تا چه حد برای کاربران جذاب بوده است و آیا در مسیر دستیابی به اهداف خود قرار دارید یا خیر. با بررسی آمارهای موجود در این ابزار می‌توانید محتواهای تولیدی خود را به صورت مداوم بهبود بخشیده و از این طریق فالوور بیشتری جذب کنید.

انتشار پست‌های چالشی و ویروسی

پست‌ها چالشی یکی از بهترین راه‌ها برای دریافت فالوور رایگان در اینستاگرام است زیرا این نوع پست‌ها از تعامل بالایی در این شبکه برخوردار هستند. بدون شک در هر حوزه کاری یک سری موضوعات چالشی وجود دارد که می‌توان بر اساس آن تولید محتوا کرد.

یکی از راه‌هایی که تعامل کاربران را به شدت افزایش می‌دهد، مطرح کردن سوال‌های چالشی است؛ به عنوان مثال اینکه فکر می‌کنید دستمزد فلان بازیگر برای یک فیلم چقدر است؟ این سوال باعث می‌شود که افراد زیادی درگیر شده و در خصوص آن رأی دهند. همچنین ممکن است تعدادی از کاربران این محتوا را از طریق دایرکت برای سایر دوستان خود ارسال کرده و به تکثیر ویروسی آن کمک کنند.

استفاده از کامنت مارکتینگ حرفه‌ای

یکی از بهترین روش‌هایی است که می‌توان برای دریافت فالوور رایگان مورد استفاده قرار داد. در ان روش‌های کافی است که شما در زیر پست‌های مرتبط با حوزه کاری خود کامنت‌های حرفه‌ای درج کرده و از این طریف به صورت هوشمندانه فالوورهای خود را افزایش دهید.

برای این کار کافی است که پست‌های مرتبط به حوزه کاری خود را که به تازگی منتشر شده پیدا کرده و در زیر پست کامنت درج کنید. برای پیدا کردن پست‌های جدید نیز کافی است هشتگ‌های مربوط به کسب و کار خود را بررسی کرده و پست‌های جدید را مشاهده کنید.

در خصوص کامنت مارکتینگ بهتر است از پیج‌هایی استفاده کنید که بیشتر جنبه آموزشی و بلاگری داشته باشند. به عنوان مثال اگر در حوزه گوشی موبایل و فروش آن فعالیت می‌کنید می‌توانید در زیر یک پست مربوط به راهنمای خرید ییا نقد و بررسی یکی از محصولات سامسونگ، یک کامنت مانند “من می‌تونم این گوشی رو با قیمت مناسب و گارانتی 24 ماهه بهتون بدو؛ فقط کافیه به پیج من سر بزنید” قرار دهد.

تبلیغ کردن در پیج‌های مرتبط

برای دریافت فالوور رایگان در اینستاگرام می‌توانید در پیج‌های مرتبط با حوزه کاری خود تبلیغات انجام دهید. در این روش ابتدا باید پیج‌های مرتبط را شناسایی کرده و پس از بررسی آن‌ها در صورتی که از وضعیت خوبی برخوردار بودند، برای تبلیغ با آن‌ها مذاکره کنید. برای این کار سعی کنید پیج‌هایی را انتخاب کنید که تا به حال تبلیغات زیادی اندام نداده‌اند؛ در این شرایط تبلیغ شما اثربخش‌تر خواهد بود.

استفاده از تگ لوکیشن

یکی از اصولی است که باعث می‌شود افراد بیشتری پست‌ها و محتواهای شما را مشاهده کنند؛ در این شرایط احتمال افزاش فالوور به میزان قابل توجهی افزایش پیدا می‌کند. یکی از قابلیت‌های جذاب اینستاگرام این است که پست‌های مرتبط را به افرادی که منطقه تگ لوکیشن شما قرار دارند نمایش می‌دهد و منجر به جذب فالوور می‌شود.

تولید محتوای مستمر

فعالیت و تولید محتوای مستمر یکی از اصول دریافت فالوور رایگان در اینستاگرام است. به این نکته توجه داشته باشید که افزایش فالوور در اینستاگرام به فعالیت مستمر و بلند مدت نیاز دارد؛ بسیاری از افراد پس از مدت زمان کوتاه فعالیت با مشاهده رشد کم اقدام دلت اکانت اینستاگرام می‌کنند و فعالیت را کنار می‌گذارند. در اینستاگرام باید صبور بوده و به صورت مستمر فعالیت داشت تا نتیجه آن به بهترین شکل نمود پیدا کند.

بر اساس الگوریتم‌های اینستاگرام فعالیت مستمر در این شبکه منجر به افزایش ریچ روزانه می‌شود که معنی آن بیشتر دیده شدن پست‌ها و ورود آن به بخش اکسپلور می‌شود. برای رسیدن به نتیجه دلخواه ییک تقویم محتوایی تنظیم کرده و بر اساس آن به صورت مستمر رد اینستاگرام فعالیت کنید.

پیشنهاد: لیست ابزار های دانلودر آنلاین

تولید محتوای سرگرم کننده

بسیاری از کاربران در اینستاگرام به دنبال سرگرم شدن هستند؛ به همین دلیل این افراد جذب پست‌ها و محتواهای سرگرم‌کننده می‌شوند. در هر حوزه‌ای که فعالیت می‌کنید به دور از زیاده‌روی و افراط، یک سری محتوای سرگرم‌کننده تولید کرده و منتشر کنید. با این روش می‌توانید رفته رفته مخاطبان و فالوورهای بیشتری جذب کنید.

استفاده از تم جذاب در پیج

یکی از راه‌های دریافت فالوور رایگان استفاده از یک تم جذاب در پیج است؛ این کار نشان دهنده این است که شما ه مخاطب خود اهمیت داده و برای آن ارزش و احترام قائل می‌شوید. به همین دلیل بهتر است که برای انتشار محتواها و پست‌های خود از یک تم جذاب با گرافیک قابل قول استفاده کند. بر اساس آمارهای بدست آمده پیج‌هایی که از تم خاص یا گرافیک جذاب استفاده می‌کنند در مقایسه با سایر پیج‌ها 30 درصد شانس بیشتری برای جذب فالوور دارند.

در واقع با این کار شما شرایطی را فراهم می‌کنید که هر کاربری که برای اولین بار وارد پیج شما می‌شود، در نگاه اول جذب ظاهر پیج شده و دکمه فالو را فشار دهد. مهم‌ترین دلیل فالو کردن پیچ‌ها در همان لحظه‌ ابتدایی استفاده از تم و گرافیک جذاب است.

استفاده از استوری های پرسشی

یکی از مهم‌ترین اصول برای دریافت فالوور رایگان در اینستاگرام، بالا بردن تعامل کاربران با محتوای پیج است. استفاده از استوری‌های پرسشی یکی از راه‌هایی است که از طریق آن می‌توان تعامل کاربران را به میزان قابل توجهی افزایش داد.

در صورتی که در داخل استوری‌های خود از سوالات چالشی استفاده کرده و مخاطب را وادار به تعامل کنید، تعامل آن‌ها باعث می‌شود که استوری‌های شما به مرور زمان جلوتر از سایر استوری‌ها به نمایش درآید و بازدید آن نیز به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند.

 

بازدید استوری رایگان

استفاده از هشتگ و منشن در استوری

یکی دیگر از راه‌های دریافت فالوور رایگان در اینستاگرام، استفاده از هشتگ‌های مرتبط و منشن کردن افراد در داخل استوری است. این کار بازدید رایگان برای استوری را به میزان قابل توجهی پدید می اورد و به مرور می‌تواند منجر به افزایش فالوورهای پیج شود.

اجرای لایو های آموزشی و پرسش و پاسخ

در بازه‌های زمانی مشخص با اطلاع قبلی می‌توایند لایوهای آموزشی و پرسش و پاسخ مربوط به مسائل و مشکلات حوزه کاری خود برگزار کنید. این روش یکی از بهترین روش‌های دریافت فالوور رایگان به حساب می‌آید.

کپشن نویسی حرفه‌ای

یکی از هنرهایی که در اینستاگرام می‌تواند منجر به دریافت فالوور رایگان شود، کپشن‌نویسی حرفه‌ای است. هر چه کپشن پست جذاب‌تر و حرفه‌ای تر باشد، تأثیرگذاری بیشتری داشته و کاربران بیشتری با آن تعامل می‌کنند. کپشن‌نویسی حرفه‌ای باعث می‌شود زمان توقف کاربران بر روی پست افزایش یافته و به اینستاگرام این اطمینان را بدهد که محتوا برای مخاطبان مفید بوده و باید به تعداد بیشتری نمایش داده شود.

کلام پایانی

امروزه اینستاگرام به عنوان محبوب‌ترین شبکه اجتماعی به بستری مناسب برای کسب و کارهای مختلف به منظور افزایش تعداد مخاطبان و کسب درآمد تبدیل شده است. موفقیت هر کسب و کار در این شبکه اجتماعی وابسته به تعداد نفراتی است که به عنوان کاربر آن را فالو می‌کنند. روش‌های مختلفی برای جذب فالوور در اینستاگرام وجود دارد اما دریافت فالوور رایگان از طریق روش‌های اصولی و به صورت طبیعی اثرگذاری به مراتب بالاتری داشته و می‌تواند موفقیت و رشد کسب و کار را تضمین کند.

منبع: https://www.followdeh.com

محسن خدادادی

دیدگاهتان را بنویسید