صفحه اصلی > آرایش و زیبایی و آرایشی :  5 نکته مفید برای آرایش صورت گرد تا لاغرتر به نظر برسد

 5 نکته مفید برای آرایش صورت گرد تا لاغرتر به نظر برسد

 5 نکته مفید برای آرایش صورت گرد

مهم نیست که چقدر ویژگی ها و ظاهرمان زیبا است، ما به عنوان یک انسان، همیشه در مورد ظاهر خود احساس خوبی نداریم و میتوانیم بی نهایت عیب و ایراد در خود پیدا کنیم. فرقی نمیکند صورت گرد داشته باشید بسیاری از بانوان با وجود صورت های گرد و زیبا از صورت خود راضی نیستند و به دنبال صورت های لاغر هستند .اگر شما هم یکی از این افراد هستید که میخواهید صورت لاغر تر و کشیده تر داشته باشید ما در این مقاله که توسط بلاگ استایل تهیه شده است به شما کمک میکنیم تا با رعایت نکاتی کوچک اما مهم بتوانید هنگام آرایش ، صورت خود را لاغر تر نشان دهید . انجام آرایش صحیح با استفاده از لوازم آرایشی هایی معمولی می تواند در واقع صورت شما را لاغرتر نشان دهد پس با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید . .

 

کانتورینگ را به درستی انجام دهید

کانتورینگ ، راه حلی برای افزودن وضوح و ایجاد ساختار در صورت گرد شماست. اگر صورت خود را به درستی کانتور کنید، کاملاً می توانید ظاهر خود را تغییر دهید و به نتایج معجزه آسایی برسید! از آنجایی که آرایش اساساً به تقویت جذاب‌ترین ویژگی‌های صورت شما مربوط می‌شود، باید بدانید که میخواهید تمرکز روی کدام قسمت ها باشد و نگاه ها از کدام قسمت ها پنهان بماند. در مورد صورت گرد، طبیعتاً می خواهید توجه را از گونه های چاق خود دور کنید. بنابراین بیایید به این اولین قدم در انجام آرایش روی صورت گرد به روش صحیح بپردازیم.

کانتورینگ صورت های گرد

اولین کاری که باید انجام دهید این است که سایه مناسب برای صورت خود را پیدا کنید. ترفند این است که محصولی را انتخاب کنید که دو درجه تیره تر از کرم پودر شما باشد. اگر می خواهید ظاهری خاص تر داشته باشید، حتی می توانید سه درجه تیره تر را انتخاب کنید. برای سایه طبیعی تر، از سایه هایی استفاده کنید که ته رنگ های سردتر و خاکستری دارند.

بیشتر بخوانید : کرم پودر چیست و چه کاربردی دارد

حالا بیایید به کانتورینگ واقعی برسیم. ما به شما پیشنهاد می کنیم از قانون کلاسیک برای کانتورینگ خود استفاده کنید ،  معنای این قانون کلاسیک این است که باید با کانتور کردن لبه های بیرونی پیشانی خود شروع کنید. سپس زیر استخوان گونه و در نهایت دور فک خود را کانتور کنید. فراموش نکنید که کانتور را به درستی ترکیب کنید، در غیر این صورت ممکن است سایه های تیز و خشن ایجاد کند . همچنین شما می خواهید از کانتور کردن چانه خودداری کنید. با اینکار می توانید صورت خود را کشیده تر کنید .

بیشتر بخوانید : میکرو بلیدینگ چیست

برای پنهان کردن چاقی از رژگونه استفاده کنید

استفاده از رژ گونه به گونه های شما قطعا توجه را به گونه های چاق شما جلب می کند و به همین دلیل است که اکثر افرادی که صورت های گرد دارند از استفاده از رژگونه اجتناب می کنند. اما کمی تغییر در رژ گونه زدن میتواند نتایج خوبی در لاغز تر نشان دادن صورت شما بکند!

در دومین قدم آرایش صورت گرد، به شما خواهیم گفت که چگونه با استفاده صحیح از رژگونه، ابعاد صورت خود را افزایش دهید. به جای اینکه رژگونه تان را به صورت دایره ای بزنید، آن را به صورت مورب بزنید تا جلوه لاغری به صورتتان ببخشد. ما به شما پیشنهاد می کنیم رژگونه خود را به آرامی روی استخوان گونه خود بکشید. به آرامی از سیب گونه خود شروع کنید و آن را به سمت گوش خود بکشید. این کار صورت شما را دراز می کند.

رژ گونه برای صورت های چاق

آرایش چشمان خود را کامل کنید

چشمان شما نقطه کانونی شما هستند و ما شدیداً معتقدیم که آرایش چشم مناسب می تواند ظاهر شما را زیبا کند و آن را برجسته کند! قدم بعدی در مورد آرایش صورت های گرد در مورد کامل کردن مهارت های آرایش چشم شما برای تقویت چشم ها و بزرگتر نشان دادن آنها است! از آنجایی که چشمان شما اولین چیزی است که کسی در مورد شما متوجه می شود، توصیه می کنیم تمام آرایش چشم خود را انجام دهید.

بنابراین برای یک ظاهر روزانه، یک خط چشم پررنگ یا یک سایه چشم قوی انتخاب کنید. سایه های ظریف چشم می تواند جرقه ای را به صورت شما اضافه کند. برای یک مهمانی خاص، می‌توانید با چشم‌های دودی یا سایه چشم‌های پررنگ ظاهر شوید. مقدار زیادی ریمل بزنید تا چشمانتان برافراشته شود. به این ترتیب می توانید توهم داشتن چشم های بزرگتر را ایجاد کنید.

بیشنر خوانید : خط چشم مناسب برای انواع چشم ها

خط چشم دودی برای صورت های گرد

توجه را به ابروهای خود جلب کنید

ابروهای مرتب همیشه یک راه مطمئن برای جلب توجه به چشمان شما هستند. با این حال، ما آن را یک قدم فراتر می‌گذاریم و به شما می‌گوییم که چگونه می‌توانید از آنها به نفع خود برای ظاهری باریک‌تر و براق‌تر استفاده کنید. از آنجایی که یک صورت گرد هیچ تناسبی ندارد که آن را مشخص و برجسته کند، زاویه دادن به ابروها، چهره شما را برجسته می کند. ابروهای بلند و کمانی علاوه بر اینکه باعث کشیده تر شدن صورت شما میشود تا حدودی زوایای اندکی به صورت شما اضافه میکند .

بیشتر بخوانید : انواع شکل ناخن و ویژگی های آنها

موهای خود را هوشمندانه مدل دهید

به گفته آرایشگران متخصص، برای افرادی که صورت گرد دارند، ممدل‌های خاص می‌توانند توهم صورتی لاغر تر و بیضی را ایجاد کنند. در کنار انجام آرایش مناسب برای صورت گرد، مدل موی شما نیز ظاهر شما را شکل می دهد، بنابراین انتخاب مدل مناسب به صورت شما فرم مشخصی می بخشد.

بییشتر بخوانید : رنگ و مدل موهای اما استون Emma Stone

 

 

مهناز ایرانی

من مهناز ایرانی دانشجوی رشته طراحی لباس و علاقه مند به مد ، استایل و موضوعات زیبایی هستم

دیدگاهتان را بنویسید